"Warm up party" по повод големиот јубилеј од 70 години Друштво на филмски работници на Македонија

15.09 2019
"Warm up party" по повод големиот јубилеј од 70 години Друштво на филмски работници на Македонија

ДФРМ на вториот ден од ИФФК Браќа Манаки организираше „warm up party“ по повод големиот јубилеј од 70 години Друштво на филмски работници на Македонија

FaLang translation system by Faboba